ד.ש שיווק חשמל בע"מ. סטרטרים ואלטרנטורים חדשים ו מחודשים לכל סוגי הרכב

מרכז שירות אזור מרכז למצברי וורטה

VARTA
מתנע או סטרטר

המתנע (גם המתנע עצמית, או מנוע המתנע) היא מנוע חשמלי עם מנוע פנאומטי, בוכנות הידראוליות, מנוע בעירה פנימית במקרה של מנועים מאוד גדולים או מכשיר אחר המשמשים סיבוב מנוע בעירה פנימית כדי ליזום את הפעלה של מנוע בכוחות עצמה.


מנועים הם מערכות משוב אשר מהרגע שהתחילו, להסתמך על האינרציה מכל מחזור ליזום את המחזור הבא. במנוע ארבע פעימות, השבץ השלישי משחרר אנרגית מדלק, יכולות במכה הרביעית (הפליטה) וגם משייך שני (צריכה, דחיסה) הראשונה של המחזור הבא, כמו גם להפעלת העומס החיצוני של המנוע. כדי להתחיל את המחזור הראשון של פגישת הריצה של המנוע, שתי המשייכות הראשונות חייבות להיות מופעלות בדרך אחרת. מנוע המתנע משמש למטרה זו אינו נדרש ברגע שהמערכת מתחילה לרוץ.

תקלות מתנע
אם המכונית שלך לא להתחיל שעזבת את האורות על לאחר כיבה את המנוע, הסוללה שלך מתה. אבל הרכב כמקובל מתודלק עלול שלא לפעול עבור מספר סיבות. הרשימה הבאה מפרטת את הנסיבות הנפוצות ביותר ואומרת לך מה פעולה שאתה יכול לנקוט כדי לנסות לתקן כל מצב:

• המכונית שותקת כאשר אתה מסובב את המפתח במתנע: בדוק את חיבורי כבלי מסוף סוללה. אם הם נראים ממש אכולים, אתה צריך לנקות את הודעות הסוללה ומחברי כבל או להחליף את הכבלים ולנסות להתניע את המנוע.

המכונית עושה צקצוק אך לא תופעל: צליל זה בדרך כלל אומר סוללה מתה. אם לא, בדוק את החיווט וממנה המתנע עבור חיבור רופף.

המנוע מסובב מעל אבל לא יתחיל: אתה עשוי להיות מחוץ דלק, או הדלק אינו מקבל למנוע שלך. אם זה לא בעית הדלק, הניצוץ החשמלי אינו מצליח להגיע אל מצת.

מתחיל המנוע אך מת: אם יש לך הזרקת דלק, אתה זקוק לעזרה מקצועית.

המכונית לא תתחיל בימים גשומים: אם יש לך מערכת הצתה לא אלקטרונית או הצתה אלקטרונית עם מכסה מפלג, לבדוק בתוך כובע הרטיבות.

הקפד ההצתה כבויה ואת הרכב נמצא Neutral או הפרק לפני שאתה מעלה את מכסה המנוע ולהסיר את המכסה המפלג.

אם אתה מוצא את לחות, לקבל הממס של מכונאי חלק מתחנת השירות הידידותי שלך - הם משתמשים בו כדי לנקות חלקי מכוניות - או לקנות פחית ספריי זה בחנות אספקה ​​אוטומטית. להתאדות כל רטיבות בתוך מכסה המפלג, להפוך את הכובע הפוך ויוצקים או לרסס קצת ממס לתוכו. סוויש אותו סביב ושופכים את זה. לאחר מכן לייבש את כובע כמיטב יכולתך עם מטלית נקייה, נטולת מוך, ולהחליף את הכובע.

השתמש ממס נקי בלבד; אפילו גרגיר לכלוך זעיר יכול לקלקל את הנקודות. בנזין לא יעשה כי ניצוץ יכול להצית אדי דלק לגרום לפיצוץ או שריפה.

המכונית לא תתחיל בבקרים קרים: אם יש לך הזרקת דלק, אתה צריך להיות בעל מקצוע לאבחן את הבעיות קרה ההתחלה.

סרטון תדמית

צרו איתנו קשר

03-9230773

logo בניית אתרים