ד.ש שיווק חשמל בע"מ. סטרטרים ואלטרנטורים חדשים ו מחודשים לכל סוגי הרכב

מרכז שירות אזור מרכז למצברי וורטה

VARTA

מצבר
 


מצברים מבית VARTA גרמניה. המצבר המוביל בשוק. המצבר מגיע עם 24 חודשי אחריות (ארצית). אנחנו , ד.ש שיווק בע"מ , משמשים כמרכז שרות לאזור המרכז.
ניתן להגיע אלינו לשם קבלת יעוץ , בדיקה והחלפה לפי הצורך.
נא לשים לב! רכבים בעלי מערכת Stop Start צורכים מצברים חזקים יותר. התקנת מצבר רגיל לרכב מסוג זה יכולה לפגוע בתפקוד הרכב.
כסוללת רכב היא סוללה נטענת המספקת אנרגיה חשמלית מכונית. באופן מסורתי, זה נקרא SLI, לנסיעה, תאורה, הצתה, ומטרתה העיקרית היא להתחיל את המנוע. ברגע שהמנוע פועל, כוח עבור המכונית מסופק על ידי האלטרנטור. בדרך כלל, החל פולט פחות משלושה אחוזים מקיבולת הסוללה. סוללות SLI נועדו לשחרר פרץ גבוה של נוכחי, נמדד באמפרים, ולאחר מכן ניתן לטעון במהירות. הם אינם מיועדים פריקים עמוקים, ו בפריקה מלאה יכולה להפחית את תוחלת החיים של הסוללה. 


כמו גם הפעלת המנוע סוללה SLI מספקת את הכוח הנוסף הדרוש כאשר לדרישות החשמליות של הרכב עולה על ההיצע ממערכת הטעינה. בה בעת הוא גם מייצב, בערב החוצה פוטנציאל מזיק דוקרנים מתח. [2] אלטרנטור, הכוללת וסת מתח כדי לשמור על התפוקה בין 13.5 ו 14.5V. [3]


סוללות SLI מודרניות הן סוג עופרת חומצה ולספק 12.6 וולט זרם קבוע, 12V להלכה. הסוללה היא למעשה שש סוללות קטנות, או תאים, המחוברים בטור.


כלי רכב חשמליים סוללה, אם כי מופעל על ידי סוללה לרכב חשמלי בעל מתח גבוה, בדרך כלל יש סוללת רכב, כמו גם, כך שהוא יכול להיות מצויד אבזרי רכב סטנדרטיים אשר נועדו לרוץ על 12V.

סרטון תדמית

צרו איתנו קשר

03-9230773

logo בניית אתרים